Oferta


➲ Opiekun oferty: Kliknij, aby pokazać numer kontaktowy
 Podaj e-mail lub tel. komórkowy, wyślemy na niego numer kontaktowy:

Dookoła Świata I klasyczny 2018

Lima Lima Peru
Transport:Samolot, Statek, Inny
Wyżywienie:śniadanie
Zakwaterowanie:Hotel
Wyposażenie:
    Brak informacji

Symbol oferty:1728/1719 Pobierz:  pdf word qr


Cena podstawowa:
Dokwaterowanie do pokoju 2-os., Uczestnik, LIM-WAW, WAW-LIM 
Touroperator:musisz się zalogować

Zobacz inne oferty z:
Link do tej oferty: (kliknij pole, aby zaznaczyć treść)
           wydarzenia na facebooku sprzedaż on-line

świadczenia

TERMINY: 09.03 – 04.04.2018; 07.08 – 02.09.2018*; 19.10 – 14.11.2018; 06.11 – 02.12.2018. CENA 16 980 PLN + 3 150 USD; I rata: 800 PLN płatne przy zapisie; II rata: 16 980 PLN płatne na 35 dni przed wylotem (minus I rata); III rata: 3 150 USD uczestnik zabiera ze sobą. CENA ZAWIERA - przeloty na trasie Warszawa - Los Angeles - Honolulu – Apia – Nadi - Sydney –Singapur lub Hongkong - Warszawa; - zakwaterowanie: hotele i motele 3***, pokoje 2-os. z łazienkami; - wyżywienie: śniadania na większości trasy; - przejazdy wewnętrzne: mikrobus, łódź; - opiekę polskiego pilota-przewodnika; - miejscowych przewodników; - opłatę za wizę australijską; - ubezpieczenie Europa (KL 30 000 EUR i NNW 3 000 EUR); CENA NIE ZAWIERA: - bilety wstępu i opłaty lotniskowe: 380 USD; - zwyczajowych napiwków ok. 60 USD; - pozostałych kosztów wyżywienia ok. 8-15 USD/posiłek; - dopłaty do pokoju jednoosobowego 1 450 USD; - wizy USA [* dopłata do wysokiego sezonu 1100 PLN + 250 USD] UWAGA! Istnieje możliwość dopłaty 280 USD do hotelu 4* na Hawajach

OPIS OPIS

DOOKOŁA ŚWIATA I
USA: Kalifornia - Arizona - Utah - Nevada - Hawaje -Samoa - Fidżi- Australia - Hongkong
lub Singapur

DZIEŃ 1:
Wcześnie rano zbiórka na lotnisku w Warszawie. Wylot do Los Angeles przez jeden z portów lotniczych w Europie. Przylot do Los Angeles w godzinach wieczornych czasu lokalnego. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie. Nocleg.
DZIEŃ 2:
Zwiedzanie Los Angeles - Hollywood, Beverly Hills, Sunset Bulevard, Promenada Gwiazd, Teatr Chiński. Późnym popołudniem przejazd do pięknego San Diego. Zakwaterowanie w hotelu. Nocleg.
DZIEŃ 3:
Zwiedzanie San Diego - Broadway, dystrykt lamp gazowych, nabrzeże portowe. Około południa przejazd do nadmorskiego miasteczka Coronado. Spacer po plaży. Powrót do San Diego i wizyta w słynnym parku Balboa. Wieczorem przechadzka po urokliwej starówce miasta.
DZIEŃ 4:
Przejazd z San Diego przez legendarną, -westernową”, porośniętą olbrzymimi kaktusami saguaro Arizonę do Flagstaff. Po drodze krótki przystanek w Yumie przy więzieniu znanym z filmu -15.10 do Yumy", w którym odsiadywali wyroki wszelkiej maści łotry, hulaki, rewolwerowcy i typy spod ciemnej gwiazdy. Nocleg we Flagstaff.
DZIEŃ 5:
Wcześnie rano wyjazd do największego cudu natury w USA - Parku Narodowego Grand Canyon. Oglądanie kanionu z najciekawszych punktów widokowych, oraz filmu o przyrodzie i historii Wielkiego Kanionu na olbrzymim ekranie typu IMAX. Fakultatywnie przelot helikopterem nad Wielkim Kanionem (ok. 30 minut). Po południu wyjazd do Monument Valley położonego na terytorium Indian Navaho. Rajd mikrobusem w niesamowitej scenerii znanej z filmów o Dzikim Zachodzie. Przyjazd na nocleg do Page.
DZIEŃ 6:
Przejazd do tamy na rzece Kolorado w kanionie Glen, po czym wycieczka statkiem w niezwykłej scenerii po jeziorze Powell - sesja fotograficzna na tle czerwonych ostańców skalnych. Następnie wyjazd na zwiedzanie najbardziej fotogenicznego na świecie Kanionu Antylop. Długa sesja zdjęciowa i spacer dnem kanionu. Późnym popołudniem przejazd na nocleg do Kanab - urokliwego miasteczka Dzikiego Zachodu.
DZIEŃ 7:
Przebudzenie w scenerii czerwonych skał otaczających miasteczko, wczesny wyjazd do jeszcze jednego, paraliżującego swym pięknem kanionu Bryce. Oglądanie kanionu w niemym zachwycie i krótka piesza eksploracja kanionu. Wyjazd do unikalnego Parku Zion. Spacer wąwozem rzeki Dziewiczej. Późnym południem przejazd do jaskini hazardu i uciech doczesnych - Las Vegas w Nevadzie. Zakwaterowanie. Wieczorno-nocny rajd po kasynach gry. Pojedynki z -jednorękimi bandytami”, próbowanie szczęścia w ruletce i grach karcianych. Wczesnoranne liczenie ubytków w kasie osobistej...
DZIEŃ 8:
Od rana podglądanie Las Vegas za dnia. Około godz. 10.00 wyjazd do osławionej, pozbawionej jakiegokolwiek śladu życia Doliny Śmierci i zwiedzanie jej najciekawszych zakątków. Przejazd w okolice gór Sierra Nevada - monumentalnych, tajemniczych, pokrytych śniegiem wspaniałych gór Ameryki. Nocleg w Bishop.
DZIEŃ 9:
Przejazd do Parku Yosemite - najatrakcyjniejszej części gór Sierra Nevada. Zwiedzanie Parku z malowniczymi wodospadami i tysiącletnimi sekwojami. Późnym popołudniem przejazd na nocleg w okolice Stocton niedaleko San Francisco. Wiosną i jesienią - przy zamkniętym wjeździe przez Przełęcz Tioga do Yosemite, będzie realizowany wariant drugi - przejazd w okolice Lake Tahoe i zwiedzanie stolicy Kalifornii - Sacramento..
DZIEŃ 10:
Przyjazd do San Francisco - według znawców jednego z najładniejszych miast świata. Zwiedzanie miasta - Rosyjskie Wzgórza, Dzielnica Chińska, rybackie nabrzeże, most Golden Gate. Wieczorem przejazd przez cieszącą się dwuznaczną sławą dzielnicę Castro. Możliwość spaceru. Nocleg w słynnej kalifornijskiej dolinie krzemowej.
DZIEŃ 11: Przejazd najbardziej malowniczą drogą w USA tzw. Jedynką, biegnącą z San Francisco do Los Angeles, wzdłuż klifowego wybrzeża Pacyfiku. Po drodze podziwianie najpiękniejszych fragmentów urwistego, poszarpanego przez ocean wybrzeża, na którym wylegują się czasem kolonie leniwych słoni morskich. Nocleg w okolicy Santa Maria.
DZIEŃ 12:
Przejazd do Los Angeles. Po drodze krótkie zwiedzanie Santa Barbara - wypoczynkowej miejscowości prezydenta Reagana. Przyjazd do Los Angeles w godzinach południowych. Zwiedzanie świata techniki filmowej, rozrywki i wszelkiej ułudy - Universal Studio. Wieczór przy kalifornijskim winie. Nocleg w LA.
DZIEŃ 13:
Wcześnie rano przejazd na lotnisko. Wylot na leżące na końcu świata Hawaje - rajskie wyspy Pacyfiku. Przylot do Honolulu około południa. Transfer do hotelu położonego w okolicy osławionej plaży Waikiki. Spacer po okolicy, aklimatyzacja. Zapoznawanie się z wygodą plaży poprzez krótkie leżenie płaskie w słońcu lub pod palmą lub też ostrożne brodzenie w ciepłych wodach Pacyfiku, stanie na jednej nodze, bryzganie wodą, etc.
DZIEŃ 14:
Całodzienna wycieczka wokół Oahu - głównej wyspy archipelagu hawajskiego - Zatoka Hanaumea, morski gejzer Halona Blow Hole, japońska świątynia, kultowe plaże surferów. Wizyta na plantacji ananasowej Dole'a.
DZIEŃ 15:
Wypoczynek na plaży lub też fakultatywnie wylot na Big Island - największą hawajską wyspę. Zwiedzanie Parku Narodowego -Hawaii Volcanoes” - podglądanie aktywnego wulkanu Kilauea. Wizyta w dzikiej hawajskiej dżungli. Późnym wieczorem powrót na Honolulu.
DZIEŃ 16:
Wypoczynek bierny i czynny lub też fakultatywnie całodniowa wycieczka do Centrum Kultury Polinezyjskiej. Oglądanie pokazów tańców, śpiewów i sztuki prezentowanych przez zespoły folklorystyczne z całego regionu Pacyfiku. Po pokazach obfita aż do przesady kolacja na ciepło (możliwość pochłonięcia do 15 000 kalorii…). Powrót na nocleg z okropnymi wyrzutami sumienia i mocnym postanowieniem pomiarkowania w jedzeniu i piciu…
DZIEŃ 17:
Po północy wylot do polinezyjskiego państwa Samoa.
DZIEŃ 18:
Po przylocie transfer do hotelu. Krótki odpoczynek. Zwiedzanie stolicy Samoa - Apia - kościół kongregacyjny, kolonialny budynek sądu, Arkady Wesley, wieża zegarowa i Konwent St. Mary, groby wielkich wodzów Samoa. Następnie udamy się 5 km do Vailima, gdzie w 1889 roku postanowił osiedlić się wraz z żoną wielki pisarz Robert Louis Stevenson. Podejdziemy także na jego miejsce ostatecznego spoczynku, choć czeka nas w tym celu 30 minutowa wspinaczka pod górę. Powrót do resortu. Nocleg.
Dzień 19:
Pora na objazd głównej wyspy kraju Upolu. Po drodze zwrócimy uwagę na charakterystyczne budownictwo wiejskie, w którym domy nie mają ścian, co pozwala wręcz dosłownie zajrzeć w prywatne życie mieszkańców. Zobaczymy też kilka stożków wulkanicznych, plaże, jaskinie wodne oraz wodospady. Wieczorem przejazd na lotnisko. Wylot na Fidżi.
DZIEŃ 20:
Od rana czas wolny. Przed południem przejazd na lotnisko. Wylot do stolicy Fidżi - Nadi. transfer do hotelu i zakwaterowanie. Odpoczynek po długiej podróży, a następnie rozpoczęcie zwiedzania wyspy. Wizyta w hinduistycznej świątyni. Kolejnie przejazd przez miasteczko Lautoka do wioski Navala. Zapoznanie się z tradycyjnym budownictwem rdzennych Fidżyjczyków, próba rytualnego napoju o nazwie kawa-kawa oraz odwiedziny w lokalnej szkole katolickiej. Po południu przejazd do miasteczka Ba zdominowanego przez ludność pochodzenia hinduskiego. Wizyta na targu i możliwość zakupu m.in. korzenia yangony, lekko narkotycznego pieprzu z gatunku Piper metilisticum. Powrót do hotelu. Zasłużony odpoczynek i nocleg.
Dzień 21:
Śniadanie w hotelu. Transfer na przystań, skąd łodzią przepłyniemy na niewielką wyspę South Sea. Czas na plażowanie, snorkeling oraz pływanie kajakiem. Lunch w formie barbecue połączony z pokazem lokalnego, fidżyjskiego tańca. Kolejnie rejs wokół licznych wysepek, m.in. Bounty, Treasure, Beachcomber, Mana, Castaway oraz Malolo. Po południu powrót do Nadi. Transfer na lotnisko. Wylot do Sydney.
DZIEŃ 22:
Przylot, transfer do hotelu. Szalony wieczór uciech na Kings Cross - dzielnicy rozrywki i wszelkiej rozpusty. Nocleg.
DZIEŃ 23:
Całodzienne zwiedzanie Sydney - gmach słynnej opery, Katedra St. Mary, ogród botaniczny, oceanarium, zespół wysokościowców, rejs promem po zatokach portowych, spacer po nadmorskiej dzielnicy Manly. Wieczorem dla chętnych możliwość kolacji na wieży widokowej z obserwacją panoramy miasta. Nocleg.
DZIEŃ 24:
Wyjazd do Blue Mountains, unikalnych formacji skalnych. Po drodze oglądanie wioski olimpijskiej z 2000 r. Wizyta w Featherdale Wildlife Park (gdzie można pogłaskać misia koala, dostać kopa od kangura, usiąść na jajo strusia). Dalej jazda do Blue Mountains, wjazd najbardziej stromą kolejką na świecie na punkt widokowy. Powrót do Sydney na nocleg.
DZIEŃ 25:
Od rana czas wolny na samodzielne spacery, zakupy pamiątek lub też wyjazd na Bondi Beach, relaks przed podróżą. Transfer na lotnisko i wylot do Singapuru ( lub Hongkongu). Przylot w godzinach wieczornych. Transfer do hotelu, nocleg.
DZIEŃ 26:
Zwiedzanie Singapuru ( lub Hongkongu). Późnym wieczorem transfer na lotnisko wylot do Europy.
DZIEŃ 27:
Przylot do jednego z europejskich portów lotniczych. Przerwa tranzytowa. Wylot do Polski. Przylot do Warszawy. Koniec wylotów i przylotów. Powrót twardym duktem w domowe pielesze, na łono stęsknionych rodzin…

TERMINY:

09.03 - 04.04.2018
07.08 - 02.09.2018*
19.10 - 14.11.2018
06.11 - 02.12.2018

CENA:
16 980 PLN + 3 150 USD
1 rata: 800 PLN płatne przy zapisie
2 rata: 16 980 PLN płatne na 35 dni przed wylotem (minus 1 rata)
3 rata: 3 150 USD uczestnik zabiera ze sobą

CENA ZAWIERA:
- przeloty na trasie Warszawa - Los Angeles - Honolulu - Apia - Nadi - Sydney -Singapur lub Hongkong - Warszawa
- zakwaterowanie - hotele i motele 3***, pokoje 2-os. z łazienkami
- wyżywienie - śniadania na większości trasy
- przejazdy wewnętrzne - mikrobus, łódź
- opiekę polskiego pilota-przewodnika
- miejscowych przewodników
- opłatę za wizę australijską
- ubezpieczenie Europa (KL 30 000 EUR i NNW 3 000 EUR)

CENA NIE ZAWIERA:
- bilety wstępu i opłaty lotniskowe 380 USD
- zwyczajowych napiwków ok. 60 USD
- pozostałych kosztów wyżywienia ok. 8-15 USD/posiłek
- dopłaty do pokoju jednoosobowego 1 450 USD
- wizy USA

* dopłata do wysokiego sezonu 1100 PLN + 250 USD
UWAGA! Istnieje możliwość dopłaty 280 USD do hotelu 4* na Hawajach


Atrakcje

Godziny wyjazdów

Terminy i ceny

termin dni cena od osoby   miejsca Uwagi Schowek
2018-03-09 - 2018-04-04   (Piątek - środa) 27 16980 PLN Rezerwuj sprawdź miejsca Dodatkowe informacje/uwagi:
III rata: 3 150 USD uczestnik zabiera ze sobą
Wyjazd dochodzi do skutku przy min. 15 osobach
+
2018-08-07 - 2018-09-02   (Wtorek - Niedziela) 27 18080 PLN Rezerwuj sprawdź miejsca Dodatkowe informacje/uwagi:
III rata: 3 400 USD uczestnik zabiera ze sobą
Wyjazd dochodzi do skutku przy min. 15 osobach
+
2018-10-19 - 2018-11-14   (Piątek - środa) 27 16980 PLN Rezerwuj sprawdź miejsca Dodatkowe informacje/uwagi:
III rata: 3 150 USD uczestnik zabiera ze sobą
Wyjazd dochodzi do skutku przy min. 15 osobach
+
2018-11-06 - 2018-12-02   (Wtorek - Niedziela) 27 16980 PLN Rezerwuj sprawdź miejsca Dodatkowe informacje/uwagi:
III rata: 3 150 USD uczestnik zabiera ze sobą
Wyjazd dochodzi do skutku przy min. 15 osobach
+
Komentarze (0)
Ocena: 0

Jeśli masz pytanie, skorzystaj z formularza kontaktowego...
Vitruvius.pl - administrator tego portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Dziękujemy za dodanie komentarza.

Zarejestruj się w systemie lojalnościowym i zbieraj za każdą opinię 50 punktów lojalnościowych i wymieniaj punkty na nagrody.

Powiększ mapę